~/$some info ? ...

Summer Camp Games

Czym jest SCG 2016 ?

Jest to pierwszy obóz w Polsce dla Środowiska E-sportowego, którego pomysłodawcą jest Let's Play Częstochowa. 

Kilka słów o obozie...

Branża gamingowa w Polsce z roku na rok rozwija się coraz bardziej. Nowe turnieje, nowe gry, nowe atrakcję czekają na Was w największych miastach naszego kraju. Zawodnicy oraz kibice e-sportu z Polski pokazują jak się gra oraz kibicuje na najwyższym poziomie. Dlatego z myślą o zawodnikach i kibicach powstał pomysł aby zorganizować coś "nowego" czego jeszcze w naszym kraju nie było! SCG to zawodnicy, firmy produkujące sprzęt komputerowy, oraz Wy drodzy kibice, którzy jesteście z nami na każdym evencie.

Dla kogo jest SCG ?

Obóz ten kierowany jest dla wszystkich, którzy ukończyli 16 lat (posiadają zgodę rodziców na wyjazd) i chcą przeżyć przygodę życia podczas tegorocznych wakacji.

Kto z nami jedzie ?

Na obozie będzie można spotkać ludzi, którzy tworzą Polski e-sport oraz firmy, które go wspierają takie jak: NTT System, LG, Gigabyte, Hyperx, Benq, Crucial, Ravcore, FSP, Hitbox i wiele więcej...

Szczegóły SCG

Termin: 22-28.08.2016 (ostatni tydzień wakacji)

Miejscowość: Władysławowo

Koszt: 455zł/osoba

Co Zapewniamy ?

Zakwaterowanie - ośrodek położony jest w najładniejszej pensjonatowej dzielnicy Władysławowa w odległości około 200 metrów od plaży i centrum. Plaża szeroka z łagodnym i bezpiecznym zejściem do morza i wydzielonym kąpieliskiem. Pokoje 2 do 4 osobowe z łazienkami, balkonem, internetem bezprzewodowym. 

Do dyspozycji uczestników jest stołówka, ping-pong, boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, badminton, miejsce na ognisko, grill, gry zręcznościowe.

Wyżywienie - cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.

Ubezpieczenie - każdy z uczestników obozu będzie ubezpieczony przez cały czas trwania zgrupowania oraz podczas przejazdu do Władysławowa oraz z Władysławowa.

Kadrę opiekunów - opiekunowie to doświadczona kadra, którzy mają za sobą niejeden obóz a także ukończony kurs na wychowawcę kolonii zgodnie z Ustawą o systemie oświaty z dnia 11 września 2015 r.o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz ustawy o Krajowym Rejestrze Karnym (Dz.U. 2015 poz. 1629) art. 92r, ust. 2 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty oraz z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 05 kwietnia 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży (Dz.U. 2016 poz. 4520). 

Dwa wyjazdy terenowe - podczas zgrupowania będziesz miał/a okazję zwiedzić Gdynię, Sopot, Gdańsk.

Gadżety Gamingowe - każdy z Was otrzyma gadżety gamingowe, które zapewniają nasi partnerzy :)

Transport 

Władysławowo znajduje się w północnej części województwa pomorskiego i jest bardzo dobrze połączone komunikacyjnie z pozostałymi miastami naszego kraju. Dlatego też, najtańszą opcją dostania się do Władysławowa jest pociąg. Zbiórka osób, które chcą jechać z nami pociągiem zaplanowana jest na 22.08.2016 (poniedziałek) o godz. 22:00 na dworcu Głównym PKP w Częstochowie. Z Częstochowy jest bezpośrednie połączenie bez przesiadek do stacji kolejowej Władysławowo Port. Czas jazdy to 9 godzin i 18 min :) Masz daleko do Częstochowy i nie chcesz robić niepotrzebnych kilometrów ? Dołącz do nas na trasie przejazdu Częstochowa – Władysławowo. Wyjazd z Władysławowa planowany jest 28.08.2016 (niedziela) o godzinie 11:26 z jedną przesiadką. Czas jazdy do Częstochowy to 9 godzin i 24 minuty Pamiętaj tylko, że w grupie siła i taniej! 

Koszt biletu z Częstochowy do Władysławowa wynosi 77zł (jest to bilet normalny). Dodatkowo można liczyć na zniżki:

- zniżka 30 % dostępna od 30 do 15 dnia przed dniem wyjazdu
- zniżka 20 % dostępna od 14 do 7 dnia przed dniem wyjazdu
- zniżka 10 % dostępna od 6 do 2 dnia przed dniem wyjazdu

Jeżeli ktoś z Was jest uczniem może liczyć na dodatkowe 37% ulgi. Studenci i Doktoranci mogą liczyć na 51% ulgi.

Program

Wyjazd ten to nie tylko piękna plaża, mokra woda, piękne dziewczyny i chłopaki przystojniaki... to coś więcej, coś czego w Polsce jeszcze nie było. Masz niebywałą okazję stać się rzeczywistym uczestnikiem wirtualnych marzeń branży gamingowej. W programie przewidziano:

- wakacyjne lany

- prelekcje z firmami IT takimi jak NTT System, LG, Gigabyte, Hyperx, Benq, Crucial,     

  Ravcore, FSP, Hitbox i wiele więcej...

- jak dostać praktyki/staż/pracę w IT ww. firmach

- jak zostać organizatorem eventów e-sportowych

- jak dostać wejściówki VIP na eventy e-sportowe

- przyszłość e-sportu w Polsce

- paintball (dodatkowo płatny)

- turniej piłki nożnej oraz siatkówki

- nocne grillowanie

- dyskoteki

- gra miejska

- szkoła przetrwania

- plażowa olimpiada

- złam szyfr

- i cała masa innych atrakcji...

Nie interesuje mnie e-sport...

Nie interesuje Cię branża gamingowa ? Nic straconego - jedź z nami i dowiedz się jak dostać praktyki/staż/pracę w największych firmach z sektora IT oraz przeżyj na swój sposób wakacyjny czas!

Pytania/Zapisy

Jeżeli nie znalazłeś/aś odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania napisz do nas a w ciągu 24h dostaniesz odpowiedź na Twoje pytania - oboz@letsplay.czestochowa.pl 

Masz wątpliwości ? Zadzwoń - 889783379 (jeżeli nie odbieramy, oddzwonimy - spokojnie :)

Aby móc się zapisać na obóz potrzebne będą Twoje dane (do ubezpieczenia):

- imię i nazwisko

- data urodzenia

- pesel

- adres stałego miejsca zamieszkania wraz z kodem pocztowym miejscowości

- telefon

Zapisy prowadzimy do 18 sierpnia do godz. 20:00. W pierwszej kolejności należy wysłać email ze zgłoszeniem. Następnie zostaniesz poinformowany kiedy i w jaki sposób należy wpłacić wymaganą kwotę. Jeżeli zapiszesz więcej niż 6 osób, każdy z Was otrzyma zniżkę w wysokości 5%  . Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie. Pamiętaj liczba miejsc niestety jest ograniczona i z każdym dniem jest ich coraz mniej...